případová studie

Byznys na Prodej

Při práci na větším projektu je nutností být profesionální a plnit termíny. Při projektu Byznys na prodej to platí o dvakrát tolik. Byla pro nás výzva dodržet všechny požadavky, ale díky zpětné vazbě to stálo za to.

Zadavatel

CRG s.r.o.
www.byznysnaprodej.cz

Zadání

Již dvakrát se konkurenční firmy pokoušely o vytvoření fungujícího portálu Byznys na prodej. Nebylo to ono. Takže my to berem!

Kategorie

Webová aplikace • Tiskoviny • Online marketing

Popis spolupráce

Portál Byznys na prodej jsme znali již od jeho počátku. Podíleli jsme se totiž na online marketingu. Nejdříve to byly sociální sítě a následně také Google Ads a Sklik. V rámci dodržení rozpočtu jsme udělali maximum pro správné zacílení a nové inzeráty. Ale bohužel stará verze webové aplikace neměla správný design a nutné funkčnosti k oslovení cílového publika.
V roce 2023 jsme si vzali na starost také vystavět celý portál od začátku. Vzhledem k novým požadavkům to nebyla procházka růžovou zahradou, ale nakonec jsme vytvořili fungující a automatizovaný portál, který je připravený na budoucí expanzi. Díky kompletní kontrolou nad webovou aplikací i marketingem se blížíme k přesažení nových milníků a růstu tohoto projektu.

Kdo je cílová skupina?

Online marketing

Díky našim grafikům si můžeme připravovat kompletní materiály pro online marketing sami. Tím můžeme pokrýt všechny druhy reklamních kampaní. Momentálně jako hlavní kanály pro online marketing využíváme:
  • Facebook + Instagram
  • Google Ads + Sklik
Každý projekt má svůj rozpočet, do kterého se musíme vlézt. Vždy je důležité najít cestu ke své cílové skupině, ať se zbytečně nevyhazují peníze z okna.

Design nebo přehlednost?

Webová aplikace

U větších projektů je důležitá přehlednost pro uživatele. Zároveň se snažíme o funkční design, díky kterému dokážeme zaujmout v prvních 3 vteřinách. Samozřejmostí je programování v nejnovějších verzích a průběžné vylepšování a inovace, ať je portál Byznys na prodej stále aktuální.

Pozorovací vzdálenosti

Tiskoviny

Pro portál Byznys na prodej jsme vytvořili billboardy, které v dvouměsíční kampani obsadili Prahu. V první řadě jsme museli docílit čitelnosti a podpořit nový brand. Vždy je dobré mít u sebe vizitku. Tým Byznys na prodej je samozřejmě má 🙂