Naše práce

Každý projekt, na kterém pracujeme je pro nás důležitý a z tohoto důvodu k němu přistupujeme individuálně. Naše firma nabízí služby přizpůsobené vašim specifickým potřebám.

případová studie

3 Kameny

Stomatologické centrum 3 Kameny je tým skvělých lidí, který působí v Olomouci. Jsme rádi, že můžeme být součástí vzestupu této mladé a ambiciózní společnosti, která dělá svou práci na vysoké úrovni.

případová studie

Byznys na prodej

Při práci na větším projektu je nutností být profesionální a plnit termíny. Při projektu Byznys na prodej to platí o dvakrát tolik. Byla pro nás výzva dodržet všechny požadavky, ale díky pozitivní, zpětné vazbě to stálo za to.

případová studie

Digi-Správa

Vždy je dobré spolupracovat na projektech, které řídí ambiciózní člověk s dobrým nápadem. Digi-Správa ztvárňuje mnoho let práce, která je ohodnocena velkým úspěchem.

případová studie

Fort XX Escot

Fort XX Escot je krásná, vojenská pevnost předělaná na eventovou základnu, která nyní slouží k pořádání svateb, koncertů, firemních a rodinných akcí. Projekt Fort XX Escot patří do gastro skupiny Lobster Group.

případová studie

Flora Olomouc

Práce pro Výstaviště Flora Olomouc pro nás byly výzvou a zároveň velmi příjemnou spoluprací. I přes krátké termíny se nám společně vždy podařilo dotáhnout vše do úspěšného konce 🙂

případová studie

Maruška

Je nám ctí být součástí projektu Maruška, jelikož se jedná o jedinečnost, která je propracovaná do těch nejmenších detailů.

Portfolio

V našem portfoliu se můžete podívat na některé z našich prací, které jsme realizovali. Pokud se vám naše výsledky líbí, budeme rádi, když nás oslovíte 🙂